Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Kimdir. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı, boyu, kilosu, sevgilisi, oynadığı diziler nelerdir sorularının cevaplarını sizler için hazırladık. ATV ekranlarında yayına hazırlanan Faruk Teber'in yönetmen koltuğunda oturduğu yeni dizi Bir zamanlar Çukurova konusu ve oyuncularını sizlere tanıtmaya devam edelim.

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Gerçek Adı


ATV ekranlarında yeni sezonda adından çok söz ettireceği düşünülen yapımlardan olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde baş rollerden biri olan Hünkar karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Vahide PERÇİN'dir. Vahide Perçin, 13 Haziran 1965 (53 Yaşında) tarihinde Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olarak İzmir‘de doğmuştur. Lisede grafik bölümünü okudu, Üniversiteye başladığında İktisat Fakültesine girdi. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü kazanarak,o bölüme devam etmiştir.

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Boyu Kilosu Sevgilisi


Bir Zamanlar Çukurova dizisinde baş rollerden biri olan Hünkar karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Vahide PERÇİN'in boyu 178 cm. kilosu 61 kg. dır. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nde ki eğitimi devam ederken Ankara Sanat Tiyatrosu (AST) oyuncusu Altan Gördüm ile 1992 yılında evlenmiştir.

Üniversiten mezun olduktan sonra eşiyle birlikte Ankara‘ya yerleşmiştir ve Ankara Sanat Tiyatrolarına girmiştir. Daha sonraları Devlet Tiyatroları’nın teklifini kabul edip Adana‘ya yerleşmiştir. Çeşitli tiyatro oyunlarında görev almış ve Ankara’ya tayin olmayı beklerken 2003 yılında annesinin ölüm haberini almıştır fakat izin alıp cenazesine gidememiştir. bu olaydan etkilenen oyuncumuz sezon biter bitmez istifa edip Ankara’ya dönmüştür. Vahide Perçin 2003’de yayınlanan Bir İstanbul Masalı dizisindeki Suzan Kozan rolünü, Hırsız Polis dizisinde Fulya rolünü, 2007 yılında Annem adlı dizide Zeynep Eğilmez rolünü, Adını Feriha Koydum dizisinde  Zehra Yılmaz rolünü,  2012 senesinde Merhaba Hayat dizide doktor rolünü, 2013 senesinin  Muhteşem Yüzyıl dizisine Hürrem Sultan rolünü canlandırmıştır.

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Youtube Videomuz


0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***