Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi Kimdir

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi Kimdir. ATV ekranlarında yakında yayına girmesi beklenen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz karakterini canlandıran oyuncumuz hakkında bilgileri sizler ile paylaşalım. Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın sahibi olduğu Tims & B yapım’ın yapımını üstlendiği, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu’nun yapacağı, başrolünde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş’in yer alacağı Bir Zamanlar Çukurova dizisi eylül 2018’de Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Gerçek Adı


ATV ekranlarında yakında yayına girmesi beklenen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Uğur GÜNEŞ'tir. Uğur Güneş, 13 Ocak 1987 (31 yıl yaşında) Ankara doğumludur. Ankara da büyüyen ve üniversite eğitimini de Ankara Üniversitesinde tamamlayan başarılı oyuncu oyunculuk eğitimi almıştır.

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Boyu, Kilosu, Sevgilisi


Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz karakterini canlandıran oyuncumuzun Uğur GÜNEŞ'in boyu 181 cm. kilosu 77 kg. dır. Uğur Güneş Yaşı 28 dir. Oyuncumuz ilk kez Urfalıyam Ezelden isimli dizide Çetin karakterini canlandırmıştır. Ayrıca sinema filmlerinde de rol alan Uğur Güneş Şeytan-ı Racim isimli filmde Emrah karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Tuğtekin karakterini canlandırmıştır. Uğur Güneş İsimsizler dizisinde Kaymakam Fatih karakterini canlandırmıştır. Uğur Güneş'in sevgilisi  Selen Seyven idi daha sonra ise aralarında çıkan bazı sorunlar nedeniyle beraberliklerini sonlandırmışlardır. Oyuncumuzun şu an bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Konusu


İşçi olan iki kardeş yanlarında manevi kız kardeşleri de alarak şehre yani Adana’ya iyi bir iş bulmak için gelirler. İki kardeş büyük bir çiftlikte mevsimlik işçi olarak çalışmaya başlarlar. Çiftlik sahibi ise manevi kız kardeşlerine aşık olur. Çiftliğin ağası hem aşıktır hemde ölümcül bir hastadır. Bu iki kardeşten gözü açık olan zengin olmanın yolunu bulduğunu düşünür. Aslında gözü açık olan bu kardeş manevi kız kardeşine deliler gibi aşıktır. Kız zengin adam ile evlenir ama gözü açık manevi kardeş gün geçtikçe bu evlilikten rahatsızlık duyacak ve olmadık işlere başvuracaktır.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***