Elimi Bırakma Dizisi Osman Gerçek adı Boyu Yaşı Kilosu İnstegram

Trt televizyonlarında yayınlanan ve oldukça sevilen dizilerden birisi olan Elimi Bırakma dizisinde Dizideki adı ile Azra’nın kaldığı evin sahibinin oğlu rolü ile diziye dahil olması beklenen yeni bir oyuncu katılıyor. 


Elimi Bırakma Dizisi Osman Gerçek adı Boyu Yaşı Kilosu İnstegram Bilgilerini sizlere sunmaya çalışacağız. Azra nın oturduğu eve hakkında hiç de iyi düşünceleri olmayan Elimi Bırakma Osman karakteri muhtemelen dizide dizinin sorunlu karakterlerinden birisi olacaktır.

Elimi Bırakma Dizisi Osman Gerçek Adı


Elimi Bırakma Dizisinde Osman rolü ile izleyenlerin karşısına çıkan oyuncu Dizide Nermin abla olarak tanıdığımız karakterin hapisten çıkan oğlunu canlandırır.Melis’in evde tabiri yerinde ise bedavaya oturmasını istemeyen ve bu durumdan rahatsız olan  Osman, evden kira almanın hesaplarını yapmaktadır. Tabi bu hengamede Cenk ile bol bol karşı karşıya gelmektedir.


0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***