İçimdeki Yabancı Programına Nasıl Katılınır

İçimdeki Yabancı Programına Nasıl Katılınır diye merak edenler için hemen hatırlatalım programın şu anda zamanı belli olmasa da tahminlerimiz gündüz saatlerinde olacağı yönünde. Programın adında da anlaşılacağı üzere Yabancı kadınlara veya erkekler ile alakalı olacağı yönünde.Program hakkında net bilgiler olmasa da programın Ekim ayı gibi ekranlara gelmesi beklenmektedir.

[caption id="attachment_58248" align="aligncenter" width="540"]İçimdeki Yabancı Programına Nasıl Katılınır İçimdeki Yabancı Programına Nasıl Katılınır[/caption]

Programın daha sonra yabancı ülkelerde de yayınlanması beklenmektedir.Programın gündüz kuşağı programları içerisinde başarılı bir proje olaması ve reytinglerde güzel başarı elde edecek mi hep birlikte izleyip göreceğiz.

İçimdeki Yabancı Programına Nasıl Katılınır

İçimdeki Yabancı Programı Başvuru Katılım Formu belli olduğunda burudan duyurulacaktır. Programın yapımcısı Artı film olunca yeni çıkacak olan programın formatının ve konusunun nasıl olacağı da şimdiden merak edilen konular arasında yerini almış gibi görünüyor.

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***