İstanbullu Gelin Oyuncuları Güneş Köksal Kimdir? Nihal Yalçın

İstanbullu Gelin Oyuncuları Güneş Köksal Kimdir Nihal Yalçın Boyu Kilosu Sevgilisi kimdir. Star Tv'nin sevilen dizisi İstanbullu gelinin 3. sezonu kadrosuna ekranlardan bir süredir ayrı olan Nihal Yalçın katılıyor. Nihal Yalçın uzun süredir tiyatro sahnesinde boy göstermekteydi.

İstanbullu Gelin Oyuncuları Güneş Köksal Kimdir 


Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi kadrosuna Güneş Köksal karakteri ile giriş yapan oyuncumuzun gerçek adı Nihal YALÇIN'dır. Nihal Yalçın, 29 Mart 1981 (37 Yaşında) İstanbul doğumludur. Aslen Tunceli'li bir ailenin kızıdır. Alevi bir ailenin evladı olan Nihal Yalçın bir röportaj’da Alevi olduğunu 13 yaşında öğrendiğini belirtmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun olmuş akabinde Bahçeşehir Üniversitesi Oyunculuk Bölümünde yüksek lisans yapmıştır.

Nihal Yalçın ( istanbullu gelin güneş köksal ) Boyu Kilosu Sevgilisi Oynadığı Diziler


İstanbullu Gelin dizisinde Güneş Köksal karakterini canlandıracak olan Nihal Yalçın'ın boyu 166 cm kilosu 60 kg. dır. Oyuncumuzun, ilk projesi "Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?" isimli sinema filmi olmuştur. 2005 senesinde çekimleri yapılan filimde Nihal Yalçın, "Zeyno Bacı" karakterini canlandırmıştır. "Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?" filminden sonra 2007 yılında "Kurtlar Vadisi Pusu" dizisinin ilk sezonunda bir terörist karakterini ve aynı yıl çekilen "Şöhret Okulu" dizisinde "Sirvan" isimli karakter gibi yan rolleri canlandırmıştır.Nihal Yalçın'ın TV ekranlarında asıl sevilmesini sağlayan proje ise 2011-2014 yılları arasında dört sezon boyunca devam eden ve zamanın sevilen dizilerinden olan "Yalan Dünya" dizisindeki "Açılay" karakteri ile olmuştur. Oyuncumuz 2017 yılında Usta yönetmen Yavuz Turgul ve büyük oyuncu Şener Şen'in tekrar bir araya geldiği "Yol Ayrımı" isimli sinema filminin kadrosunda yer almıştır. Nihal Yalçın, Yol Ayrımı filminde acımasız bir iş adamı olan Mazhar karakterini canlandıran Şener Şen'in fabrikasında çalışan "Emine" karakterini canlandırmıştır.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***