İstanbullu Gelin Oyuncuları Yaz Boran Kimdir? Ahsen Eroğlu Boyu, Kilosu

İstanbullu Gelin Oyuncuları Yaz Boran Kimdir? Ahsen Eroğlu Boyu, Kilosu Sevgilisi Kimdir. O3 medya yapımcılığında Zeynep Günay Tan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve Teşrik-i Mesai tarafından kaleme alana İstanbullu Gelin dizisinin oyuncularını sizlere tanıtmaya devam edelim.

İstanbullu Gelin Oyuncuları Yaz Boran Kimdir Gerçek Adı


İstanbullu Gelin Oyuncu karosuna Yaz Boran karakteri ile dahil olan oyuncumuzun gerçek adı Ahsen EROĞLU'dur. Ahsen Eroğlu,  26 Mayıs 1993 (25 Yaşında) tarihinde Tekirdağ Çorlu ilçesinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren spor ile uğraşan oyuncumuz; ailesinin de yönlendirmesi ile tiyatro oyunculuğu alanında kendisini geliştirme yoluna gitmiştir. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu'ndan mezundur. Ahsen Eroğlu, lisans eğitiminden sonra çok daha fazla oyunculuk üzerine çalışmaya başlamıştır. Oyuncumuz, güzelliği ve oyunculukta ki başarısı ile ön plana çıkmıştır.


İstanbullu Gelin Oyuncuları Yaz Boran Boyu Kilosu Sevgilisi


İstanbullu Gelin Oyuncu karosuna Yaz Boran karakteri ile dahil olan oyuncumuz Ahsen EROĞLU'nun boyu 160 cm kilosu 49 kg. dır. Ahsen Eroğlu, üniversiteyi tamamladıktan sonra oyunculuk eğitimleri almıştır. Kendi çabaları ile birlikte sektörde kendisini gösterme yoluna girmiştir. Kısa zaman içerisinde Ahsen Eroğlu, ilk olarak Yedigün ve Tadım markalarına ait reklam filmlerinde oynamıştır. Oyuncumuz, ilk olarak 2015 yılında Bir Modern Habil Kabil Hikayesi dizisi kadrosunda yer alarak televizyonlara merhaba demiştir.  Ahsen Eroğlu, 2015 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi kadrosuna dahil olmuş, Meleki Hatun karakterine hayat vermiştir. 2016 yılında Anne dizisi kadrosuna girmiş ve Duru karakterine hayat vermiştir.

 Istanbullu Gelin Yaz Boran Kimdir Youtube Videomuz
#istanbullu gelin #istanbullugelin #yazboran #ahseneroglu #dizi #fragman #izle #kadrosu #karakterleri

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***