Koca Koca Yalanlar Müjgan Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi Kimdir

Koca Koca Yalanlar Müjgan Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi Kimdir. Kanal D ekranlarında yakında yayında olacak "Koca Koca Yalanlar" dizisinde Müjgan karakterini canlandıracak olan oyuncumuz hakkında detaylı bilgiyi sizler için hazırladık. Limon Film'in yapımcılığını üstlendiği, Osman Taşçı  ve Burcu Alptekin yönetmen koltuğunda oturduğu, Gül Abus Semerci'nun senaryosunu kaleme aldığı dizi yeni komedi dizileri arasına girmeyi bekliyor.

Koca Koca Yalanlar Müjgan Gerçek Adı


Kanal D ekranlarında yakında yayında olacak "Koca Koca Yalanlar" dizisinde Müjgan karakterini canlandıracak olan oyuncumuz'un gerçek adı Evrim ALASYA'dır. Evrim Alasya, 2 Ağustos 1979 (40 yıl yaşında) İzmir ilimizde dünyaya gelmiştir.  Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Oyunculuğa ilk olarak 1999 yılında Pınar Çocuk Tiyatrosu'nda başlamıştır. Oyuncumuz, dizi oyunculuğuna ise bir dönemin en çok izlenen dizisi "Bir İstanbul Masalı"nda küçük bir rolde oynayarak başlamıştır. Birçok farklı projede yer alan oyuncumuz, asıl çıkışını Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ayşe Hafsa Sultan rolü ile yakalamıştır.

Koca Koca Yalanlar Müjgan Boyu Kilosu Sevgilisi Kimdir


Kanal D ekranlarında yakında yayında olacak "Koca Koca Yalanlar" dizisinde Müjgan karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Evrim ALASYA'nın boyu 170 cm kilosu 75 kg. dır. Oyuncumuz, 2005 yılında Ihlamurlar Altında dizisinde Sema karakterini, 2008 yılında Başka Semtin Çocukları Evrim karakterini, 2008 yılında Gece Sesleri Neslihan karakterini, 2008 yılında Muro filminde Fidan karakterini, 2010 yılında Gönülçelen dizisinde Balçiçek karakterini, 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ayşe Hafsa Sultan/Valide Sultan karakterini, 2014 yılında Benim Adım Gültepe dizisinde Suna karakterini ve 2015-2016 sezonunda Güneşin Kızları dizisinde Güneş Mertoğlu karakterini canlandırmıştır.

Koca Koca Yalanlar Müjgan Karakteri Kimdir


35 yaşında, liseyi bitirir bitirmez ilk aşkı Ahmet’le evlenip üç çocuk doğurmuş. Çocuklarına ve kocasına kendini adamış, fedakar, anaç bir ev kadını. Tatlı dilli, hoş ve güzel bir kadın. Ama evlilik hayatı bu. Biraz salmış kendini. Yaşıtları üniversiteye giderken Müjgan çocuklarla uğraşmış, dört duvar arasına sıkışmış. Ne bir ilgi alanı kalmış, ne de sosyal çevresi. Müjgan’ın miladı kocasının onu aldattığını öğrenmesi olacak. Bu gerçekle yüz yüze geldikten sonra yaptıklarına kendi de inanmayacak.

Koca Koca Yalanlar Dizisinin Konusu Nedir


Üç çocuk annesi olan Müjgan kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez. Ancak kocasının da her geçen gün değiştiği gözünden kaçmamaktadır. Sude genç, güzel, hırslı ve zengin bir koca üzerinden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir kadındır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşirler.

Koca koca yalanlar Müjgan Kimdir Youtube Videomuz

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***