Koca Koca Yalanlar Oyuncuları Canan Kim Gerçek Adı Pelin Öztekin Kimdir

Koca Koca Yalanlar Oyuncuları Canan Kim Gerçek Adı Pelin Öztekin Kimdir. Kanal D ekranlarında yayına hazırlanan Koca Koca Yalanlar Canan karakterini canlandıran oyunumuzun gerçek adı, boyu, kilosu, sevgilisi, oynadığı diziler nelerdir sorularının cevaplarını sizler için derledik.

Koca koca yalanlar Oyuncuları Canan[/caption]

Koca Koca Yalanlar Oyuncuları Canan Gerçek Adı


Kanal D ekranlarında yayına hazırlanan Koca Koca Yalanlar Canan karakterini canlandıran oyunumuzun gerçek adı Pelin ÖZTEKİN'dir. Pelin Öztekin, 1987 (31 Yaşında) İstanbul doğumludur. Aslen İzmit'li olan Oyuncumuz, Tiyatrocu Rasim Öztekin’in kızıdır. İlköğretim ve Ortaöğretimi İstanbul Fenerbahçe Nurettin Teksan Okulu’nda Liseyi ise Fenerbahçe Lisesi’nde okumuştur. Ortaokul döneminin ardından 1 sene Pera Güzel Sanatlar Lisesi tiyatro eğitimi almış daha sonra Fransa’da Ecole des Roches da dil eğitimi almıştır.


Pelin ÖZTEKİN ( Koca Koca Yalanlar Oyuncuları Canan ) Kimdir Boyu Kilosu Sevgilisi Oynadığı Diziler


Koca Koca Yalanlar Canan karakterini canlandıran oyuncumuz Pelin Öztekin'in boyu 169 cm. kilosu 71 kg. dır. Oyuncumuz ilk kez 2005 senesinde Hayat Bilgisi isimli dizide Demet karakteri ile oyunculuk hayatına başlamıştır. Pelin Öztekin özellikle 2007 senesinde BKM Hisseli Harikalar Kumpanyası isimli oyunda canlandırdığı Şebnem karakteri ve Çok Güzel Hareketler Bunlar oyunu ile izleyicilerin büyük beğenisini kazanmıştır.2012 yılında Benzemez Kimse Sana adlı yarışmaya katılan Pelin Öztekin kiloları nedeniyle 2014 yılında mide ameliyatı geçirmiş 6 ay içerisinde 153 kilodan 90 kiloya kadar kilo vermeyi başarmıştır. 2015 yılında 29 kilo daha vermiş ve 71 kiloya inmiştir. Oyuncumuz, rol arkadaşı Kıvanç Baran Arslan’la aşk yaşamaya başlayan ve nişanlanmış, 2016 yılı Temmuz ayında nişan atmıştı. Pelin Öztekin'in sevgilisi Berk Uğuz'dur. Berk Uğuz, Pelin Öztekin'in çocukluk aşkıdır.


Koca Koca Yalanlar Oyuncuları Canan Karakteri Kimdir


Canan, 30 yaşındadır. Nilgün’le birlikte Müjgan’ın en iyi arkadaşıdır. Kendine ait bir güzellik salonu bulunan Canan; Çalışan, kendi ayakları üzerinde duran güçlü bir kadındır. Aynı zamanda duygusal dünyasında, hassas ve kırılgan birisidir. Canan'ın Rüya adında 7 yaşında bir kızı vardır. Kocası Serkan’ı dört yıl önce bir kazada kaybetmiştir. Osman ise Canan’ın aradığı kadın olduğunu düşünmektedir. Canan ise artık kocasından umudu kesince bambaşka bir aşka yelken açmaya karar verir.


Koca Koca Yalanlar Konusu


Üç çocuk annesi olan Müjgan kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez. Ancak kocasının da her geçen gün değiştiği gözünden kaçmamaktadır. Sude genç, güzel, hırslı ve zengin bir koca üzerinden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir kadındır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşirler.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***