Koca Koca Yalanlar Oyuncuları Şahin Kimdir Ferdi Sancar Boyu, Kilosu,Sevgilisi Kimdir

Koca Koca Yalanlar Oyuncuları Şahin Kimdir Ferdi Sancar Boyu, Kilosu, Sevgilisi Kimdir. Kanal D ekranlarında yakında yayında olacak "Koca Koca Yalanlar" dizisinde Şahin karakterini canlandıracak olan oyuncumuz hakkında detaylı bilgiyi sizler için hazırladık. Limon Film'in yapımcılığını üstlendiği, Osman Taşçı  ve Burcu Alptekin yönetmen koltuğunda oturduğu, Gül Abus Semerci'nin senaryosunu kaleme aldığı dizi yeni komedi dizileri arasına girmeyi bekliyor.
Koca Koca Yalanlar Oyuncuları Şahin

Koca Koca Yalanlar Oyuncuları Şahin Gerçek Adı


Kanal D ekranlarında yakında yayında olacak "Koca Koca Yalanlar" dizisinde Şahin karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Gerçek adı Ferdi SANCAR'dır. Ferdi Sancar, 24 Mart 1980 (38 Yaşında) İstanbul doğumludur. Sanat hayatına genç yaşta tiyatro sahneleri ile adım atmıştır. Daha sonra reklam filminde yer alan oyuncu, Yahşi Batı sinema filmi ile önemli bir çıkış yapmıştır. Birçok sinema filmi ve dizi de yer almıştır.

Ferdi Sancar (Koca Koca Yalanlar Oyuncuları Şahin) Boyu, Kilosu, Sevgilisi, Oynadığı Diziler


Kanal D ekranlarında yakında yayında olacak "Koca Koca Yalanlar" dizisinde Şahin karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Ferdi SANCAR'ın Boyu 176 cm. kilosu 75 kg. dır. Ferdi Sancar, ilk tiyatro deneyimine Büyükçekmece Bedia Muvahhit Tiyatrosu'nda "Evde Üç Başına" isimli oyunda başladı. Mahallenin Muhtarları dizisinde çocuk oyuncu olarak oynadı. On sekiz yaşında bir çocuk eğlence merkezinde çalışmaya başladı; yaklaşık 3 yıl, her gün birbirinden farklı tipler ile birçok sahne şovuna imza attı. 1998 senesinde Tatilya'nın amfi tiyatrosunda tek kişilik şov yaptı. Ferdi Sancar, 20 yaşında iken kendi yazdığı "İbret" adlı oyunu, kimsesiz çocuklar için dört arkadaşıyla Türkiye'yi dolaşarak sahneledi.Oyuncumuz 2013 yılında "Babam Sınıfta Kaldı" isimli dizide Silahtar rolünü canlandırmıştır.

Koca Koca Yalanlar Oyuncuları Şahin Karakteri Kimdir


Şahin, 37 yaşlarında. Nilgün’ün kocası. Ahmet’in arkadaşı. Şahin, kurnaz bir adam. Karda yürüyüp izini belli etmez. Okumamış ama parayı bulmuş. Emlakçılık yapıyor. Epeyce para kazanmış. Çapkınlığın erkekliğin şanından olduğuna inanıyor. Ona göre her erkek yapıyor ama söylemiyor, maksat yakalanmamak. Yakalanınca da inkâr etmek. Zaten Nilgün’ün onun çevirdiği dolaplardan haberi yok. Şahin’e göre bir çiçekle bahar geçmez. O da demet demet çiçekle orta yaşının baharını yaşıyor.

Koca Koca Yalanlar Dizisinin Konusu Nedir


Üç çocuk annesi olan Müjgan kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez. Ancak kocasının da her geçen gün değiştiği gözünden kaçmamaktadır. Sude genç, güzel, hırslı ve zengin bir koca üzerinden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir kadındır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşirler.#koca koca yalanlar şahin #kocakocayalanlar #kaland #fragman #izle

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***