Koca Koca Yalanlar Oyuncuları Sude Kimdir

Koca Koca Yalanlar Oyuncuları Sude Kimdir Tuğçe Karabacak Boyu, Kilosu, Sevgilisi Kimdir. Kanal D ekranlarında yakında yayında olacak "Koca Koca Yalanlar" dizisinde Sude karakterini canlandıracak olan oyuncumuz hakkında detaylı bilgiyi sizler için hazırladık. Limon Film'in yapımcılığını üstlendiği, Osman Taşçı  ve Burcu Alptekin yönetmen koltuğunda oturduğu, Gül Abus Semerci'nin senaryosunu kaleme aldığı dizi yeni komedi dizileri arasına girmeyi bekliyor.

Koca Koca Yalanlar Oyuncuları Sude Gerçek Adı


Kanal D ekranlarında yakında yayında olacak "Koca Koca Yalanlar" dizisinde Sude karakterini canlandıracak olan oyuncumuzun gerçek adı Tuğçe KARABACAK'tır. Oyuncumuz, 09 Şubat 1987 (31 Yaşında) Isparta'da doğmuştur. Tuğçe Karabacak, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi Moda Bölümü mezunudur. 2012 yılında Çığlak Gerçek dizisi ile kariyerine adım atmıştır. Kurt Seyit ve Şura ve Şehrin Melekleri dizilerinde rol almış, son olarak Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile ekrana gelmiştir.

Tuğçe Karabacak (Koca Koca Yalanlar Oyuncuları Sude) Boyu, Kilosu, Sevgilisi Kimdir


Kanal D ekranlarında yakında yayında olacak "Koca Koca Yalanlar" dizisinde Sude karakterini canlandıracak olan oyuncumuzun Tuğçe KARABACAK'ın boyu 177 cm. kilosu 54 kg. dır. Tuğçe Karabacak ilk kez 2012 yılında "Çıplak Gerçek" isimli dizide Derya karakterini canlandırarak ekranlara merhaba demiştir. Oyuncumuz, 2016 yılında Aşk Laftan Anlamaz isimli dizide Didem karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında Bahtiyar Ölmez isimli dizide Çağla karakterine can vermiştir.


Koca Koca Yalanlar Oyuncuları Sude Karakteri Kimdir


Sude; 25 yaşında. Hoş, havalı, seksi, bekar bir kız. Anne babası küçükken ölmüş, teyzesi Refika ile yaşıyor. Sude tipik bir mahalle kızı. Hayattaki tek amacı yağlı bir kapı bulup evlenmek… Fakat bunun için koşulları uygun değil. Bulup bulabileceği en yağlı kapı maalesef Ahmet olacak. Sude iyi yaşamayı seviyor. Giydiğini yakıştırmasını biliyor. Ünlü bir giyim markasının mağazasında tezgahtar olarak çalışıyor. Hırslı, kurnaz ve bencil bir kız olan Sude, Ahmet’i Müjgan’dan koparmaya karar verir. Adamın parasını yiyip bitirmede de herhangi bir sakınca görmez.

Koca Koca Yalanlar Dizisinin Konusu Nedir


Üç çocuk annesi olan Müjgan kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez. Ancak kocasının da her geçen gün değiştiği gözünden kaçmamaktadır. Sude genç, güzel, hırslı ve zengin bir koca üzerinden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir kadındır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşirler.

Koca Koca Yalanlar Sude Kimdir Youtube Videomuz
#koca koca yalanlar #sude #kocakocayalanlar #kanad #fragman #izle #dizi #oyuncular

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***