Muhteşem İkili Dizisi 8.Bölüm Özeti Yüksel Amir Kurtulabilecek mi

Ahsen isimli kolyeyi takan Ela ismindeki kadın; katil profillerini incelemek için Ankara'dan özel birime gönderilmiştir. Mkc ve Barca'yla tanışır. Ekip bir kaç yere birden baskın yaparak Ekrem'in para ve adam kaynaklarını kurutur. Ekrem; operasyonlarının başında Yücel amirin olduğunu öğrenince adamlarına Banu'nun nerede çalıştığını öğrenmelerini ister.Muhteşem İkili Dizisi 8.Bölüm Özeti Yüksel Amir Kurtulabilecek mi detaylar yazımızın devamında.

Muhteşem İkili Dizisi 8.Bölüm Özeti Yüksel Amir Kurtulabilecek mi

Yüksel; yıllardır gittiği sevgilisi Banu'nun şarkı söylediği yere gider. Kızının aşık olduğunu söyleyip fikir alır. Ekrem; Banu'ya gidip Yüksel ile ilgili yardım ister. Banu yapmak istemez. Ekrem; kadının geçmişten kendisine borcu olduğunu söyler. Kadın yine de yapmak istemeyince kızını kaçırdığını söyler ve Yüksel'i istediği zaman pavyona çağırıp ona teslim etmesini ister.

Mkc; Yağmur'a gider. Kaan istediği için beraber vakit geçirmelerini ister. Yağmur; Barca'yı da çağırmak ister. Aile ortamının adama iyi geleceğini düşünmektedir.

Barca cafenin önünden geçerken Nilüfer'e yardım eder. Kız da teşekkür mahiyetinde çıkışta ona yemek bırakır. Nilüfer Yasemin'e gidip konuşmaya çalışır ama kız onu kovar.

Ela tek tek Barca ve Mkc'lerin dosyalarını, yakınlarını inceler. Ertesi gün Yağmur'un yan evine taşınır. İki kadın tanışırlar. Barca Ela'nın parmağındaki yüzüğü fark eder. Aynısının Ahsen'de de olduğunu ve benzersiz yüzük dediğini hatırlar. Mkc'den de dikkat etmesini ister.

Ekrem'in dünürü satır Naim'in peşine düşerler. Mezbahada adamı yakalayıp konuştururlar. Sabaha karşı Ekrem'in yurt dışına kaçacağı haberini alırlar. Deniz kenarında bir kulübeye operasyon yapacaklarken önce Eda bunun tuzak olduğunu fark eder ama araçta kalan telsiz yüzünden ekibe ulaşamaz. Aynı anda Mkc ve Barca da havanın kötü olduğunu bu yüzden deniz yoluyla kaçamayacağını fark eder. Tuzak olduğunu anladıklarında oradan son anda uzaklaşıp kurtulurlar.

Yüksel müdürü arayan Banu onu ertesi gün kızı hakkında konuşacakları olduğunu söyler. Yüksel müdür Feridun babaya habersiz gider. Ona Banu'yla evlense mi diye sorar. Yağmur'un evindeki yemek çok gergin ve komik geçer. Kaan'la Barca iyi anlaşır. Mkc' ikisini kıskanır.

Mkc; Melih ismindeki suçluyu bilişimde kendilerine yardım etmesi için birimde görevlendirir. Binadan çıkmayacak, nezarette yatıp kalkacak; onlara yardım edecektir.

Barca Nilüfer'i babası kalp krizi geçirmeden önce son gittiği yeri bulup kızı oraya getirir. Kız babasıyla çekilen fotoğrafını albümde bulur. O resmi adamdan alıp çoğaltır. Teşekkür için de restauranta dönüşte Barca'ya sarılır

Ela Mkc ile Barca odaklı bir konuşma yapar. Adam ortağına laf söyletmeyeceğini kesin bir dille dile getirince konuşma görev konularına döner. Mkciş çıkışı arabasında bir zarfta Ahsen'e hep gideceklerini söylediği yere ait kartpostal bulurken; Barca da eve geldiğinde Ela'yı evinde babasıyla otururken bulur. Ela yani Ahsen daha önce okuldan hocası Köpek Sadri'nin evine gitmişti

Ela; Ekrem'in bütün yollarını kesip özel alanlarına girdikleri için bir sonraki hamlesinin direkt kendilerine olacağını söyler. Mkc hemen Yüksel amirin korumasına haber yollatıp korumayı arttırmasını söyler. Ama şarkıcı Banu çoktan hayatından endişe ettiği kızı için Ekrem'in söylediğini yapıp Yüksel amiri mekana çağırmıştır. Ekrem ve adamları Yüksel amiri yakalar.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***